
Peste 1.500 de copii din mediul rural, incluși într-un program național de educație pentru sănătatea orală inițiat de Colegiul Medicilor Stomatologi
Colegiul Medicilor Stomatologi din România a lansat un nou program de educație pentru sănătatea orală destinat elevilor din mediul rural, prin care peste 1.500 de








